محل تبلیغات شما

چرا باید تمرین قانون جذب رو انجام بدم؟

شاید الان از خودت بپرسی که من چرا باید در زمینه قانون جذب به مهارت های بالاتری برسم، یا اینکه چرا باید تمرین قانون جذب رو هر روز انجام بدم؟ من پاسخ این سوالات رو به این شکل بهت میگم که تو چه بخوای چه نخوای هر روز داری از این قانون به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه استفاده میکنی، پس بهتره یاد بگیری چطور ازش استفاده کنی تا فقط خواسته هات رو بتونی جذب کنی و نه ناخواسته هات رو.

در مقاله قانون جذب به صورت مفصل در مورد قسمت های مختلف قانون جذب و شرایط استفاده از اون صحبت کردم . اگر اطلاعات بیشتری در این باره میخواید می توانید ابتدا به این مقاله را مطالعه کنید

چرا تمرین قانون جذب برای من جواب نمیدهد؟

تابستان امسال تقریبا هر روز ساعت ۴ عصر تمرین بدنسازی می رفتم، یک روز بعد از تمرین از سالن بیرون اومدم، گوشی موبایلم مشکلی پیدا کرده بود و به تعمیر گاه تلفن که در سمت دیگر خیابان بود رفتم، در این مسیر احساس کردم که یک نفر من رو صدا می زند، برگشتم اما کسی رو ندیدم. به داخل فرشگاه رفتم و گوشی را برای تعمیر به تعمیرکار دادم.

بعد از چند دقیقه یک خانوم جوان وارد فروشگاه شد و پرسید آقای افشاری راد؟ گفتم بله بفرمایید، گفتن که من شما رو از توی اینستاگرام پیگیری میکنم ، یک سوال دارم میشه به من پاسخ بدین؟ چون زمان داشتم و منتظر گوشی بودم به اون گفتم حتما.

بیرون از مغازه رفتیم و این سوال رو پرسید که چرا من هر چقدر تمرین قانون جذب رو انجام میدم باز هم به نتیجه ی دلخواهم نمی رسم و هیچ تاثیری رونمی بینم؟

برای خواندن ادامه مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://afsharirad.com/the-law-of-attraction-practices/

چرا باید تمرین قانون جذب را انجام دهم؟

چیزی که نمی خواهند شما بدانید - قانون جذب

ارتعاش در قانون جذب

رو ,تمرین قانون ,یک ,روز ,انجام ,جذب ,چرا باید ,قانون جذب ,هر روز ,تمرین قانون جذب رو ,که من ,تمرین قانون جذب رو انجام ,باید تمرین قانون جذب رو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

International Relations